Wiadomości z Instytutu

Wybory nowych członków Polskiej Akademii Nauk

Prof. dr hab. Małgorzata Kossowska z Instytutu Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego została wybrana członkiem korespondentem Polskiej Akademii Nauk. Gratulujemy!
Coping with Lack of Control in a Social World

Dr Marcin Bukowski z Instytutu Psychologii UJ jest współredaktorem książki pt. "Coping with Lack of Control in a Social World"

Publikacja dra hab. Bartłomieja Dobroczyńskiego

Dr hab. Bartłomiej Dobroczyński z Instytutu Psychologii UJ i prof. Paweł Dybel zredagowali książkę pt. "Od Jekelsa do Witkacego. Psychoanaliza na ziemiach polskich pod zaborami 1900-1918. Wybór tekstów"

Rada Europy rekomenduje książkę autorstwa pracowników IPs

Rada Europy rekomenduje książkę autorstwa pracowników, doktorantów i współpracowników Instytutu Psychologii UJ pt. "Wybrane zagadnienia diagnozy psychologicznej dzieci i młodzieży w kontekście wielokulturowości oraz wielojęzyczności" jako przykład tzw. dobrych praktyk.

Publikacja w prestiżowym czasopiśmie Proceedings of the National Academy of Sciences

Nowa publikacja w prestiżowym czasopiśmie Proceedings of the National Academy of Sciences pt. "Task-specific reorganization of the auditory cortex in deaf humans" autorstwa Łukasza Boli, Marysi Zimmermann, Piotra Mostowskiego, Katarzyny Jednoróg, Artura Marchewki, Pawła Rutkowskiego oraz Marcina Szweda.