Wiadomości z Instytutu

stypendium-naukowe-dla-mlodych-naukowcow-na-wydziale-filozoficznym-w-instytucie-psychologii-w-zakladzie-psychologii-eksperymentalnej

Instytut Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego ogłasza konkurs na STYPENDIUM NAUKOWE DLA MŁODYCH NAUKOWCÓW na Wydziale Filozoficznym, w Instytucie Psychologii, w Zakładzie Psychologii Eksperymentalnej w ramach projektu „Wczesne i późne korelaty świadomości. Badanie struktur i połączeń neuronalnych zaangażowanych w świadome doświadczenie percepcyjne z wykorzystaniem rezonansu magnetycznego oraz przezczaszkowej stymulacji magnetycznej” finansowanego ze środków Narodowego Centrum Nauki w ramach konkursu OPUS 14.

Prof. Michał Wierzchoń wybrany przewodniczącym ESCoP

Stypendium w Zespole Badania Bólu

Prestiżowa nagroda dla pracy dr. Anny Potoczek obronionej w Instytucie Psychologii

Obrona rozprawy doktorskiej mgr Anny Ceglarek