Wiadomości z Instytutu

Obrona rozprawy doktorskiej mgr Magdaleny Kękuś

Wykład prof. Janet van Hell (Pennsylvania State University, USA) "Neural signatures of accented speech processing in noisy and quiet conditions"

Wspólnie z Laboratorium Psychologii Języka i Dwujęzyczności oraz Bilingualism Matters Kraków serdecznie zapraszamy na wykład "Neural signatures of accented speech processing in noisy and quiet conditions" prof. Janet van Hell (Pennsylvania State University, USA).

Granty NCN dla badaczek z Instytutu Psychologii UJ

Z dumą informujemy, że dwie pracownice naszego Instytutu otrzymały prestiżowe granty Narodowego Centrum Nauki na realizację swoich projektów badawczych.

Jak (i po co) brać udział w otwartej nauce będąc na studiach?

Obrona rozprawy doktorskiej mgr Karoliny Łaniusz