Obrona rozprawy doktorskiej mgr Agnieszki Radwan

Szanowni Państwo,

Przewodniczący Rady Dyscypliny Psychologia Uniwersytetu Jagiellońskiego, uprzejmie zawiadamia, że w dniu  31 stycznia 2023 roku (wtorek) o godzinie 13:00, w sali 0.228 Dziekanatu Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Agnieszki Radwan pt.: Uwarunkowania psychologiczne i metody rozwijania wrażliwości moralnej młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym.

Promotor:

dr hab. Tadeusz Ostrowski, prof. KAAFM (Instytut Psychologii Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza-Modrzewskiego w Krakowie)

Recenzentki:

dr hab. Joanna Konarska, prof. KAAFM (Instytut Psychologii Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza-Modrzewskiego w Krakowie)

dr hab. Ewa Zasępa, prof. APS (Instytut Psychologii Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie)

Na stronie internetowej Rady Dyscypliny Psychologia Uniwersytetu Jagiellońskiego - tutaj, dostępne są recenzje rozprawy mgr Agnieszki Radwan oraz jej streszczenie:

Korzystając z tego linka będzie można uczestniczyć w obronie w trybie zdalnym.

Małgorzata Wojciechowska

Łukasz Żuraw