VIII edycja Kongresu Młodej Psychologii

W dniach 25-27 listopada odbędzie się VIII edycja Kongresu Młodej Psychologii (KAMPa) – wyjazdowej konferencji, mającej miejsce w Murzasichle, podczas której studenci, jak i absolwenci psychologii, będą mogli posłuchać lub opowiedzieć o swoich ulubionych dziedzinach tej nauki.

Jak piszę organizatorzy:

"Poza byciem idealnym miejscem do poszerzenia swojej wiedzy merytorycznej, na KAMPie nie zabraknie miejsca ani czasu na poznawanie nowych, wspaniałych osób, nawiązywanie kontaktów czy dzielenie się pomysłami i refleksjami. W ramach konferencji przewidziane są panele, na których występować będą głównie studenci, wykłady eksperckie prowadzone przez pracowników naukowych oraz wspólne aktywności, mające na celu zintegrowanie uczestników wyjazdu. Zapraszamy do zapoznania się z:

Do zobaczenia na KAMPie! Komitet organizacyjny – Koło Naukowe Studentów Psychologii UJ".

Kontakt: knsp.uj@uj.edu.pl