Stypendium naukowe dla młodych naukowców

Instytut Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego ogłasza konkurs na STYPENDIUM NAUKOWE DLA MŁODYCH NAUKOWCÓW na Wydziale Filozoficznym, w Instytucie Psychologii, w Zakładzie Psychofizjologii, w ramach projektu pt.” Wpływ nieinwazyjnej stymulacji brzuszno-przyśrodkowej kory przedczołowej na tendencyjność uwagową i przetwarzanie nagród: zaawansowana analiza sieciowa” finansowanego ze środków Narodowego Centrum Nauki w ramach konkursu BEETHOVEN CLASSIC 3.

Stypendium skierowane jest do studentów_ek pierwszego, drugiego stopnia lub studentów jednolitych studiów magisterskich. Termin składania zgłoszeń upływa z dniem 16.09.2022. Wybrane osoby zostaną zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną w języku angielskim. Szczegółowe informacje na temat oferty dostępne są tutaj oraz na stronie internetowej Narodowego Centrum Nauki