Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Instytut Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego ogłasza konkurs na STYPENDIUM NAUKOWE DLA MŁODYCH NAUKOWCÓW na Wydziale Filozoficznym, w Instytucie Psychologii, w Zakładzie Psychologii Eksperymentalnej w ramach projektu „Wczesne i późne korelaty świadomości. Badanie struktur i połączeń neuronalnych zaangażowanych w świadome doświadczenie percepcyjne z wykorzystaniem rezonansu magnetycznego oraz przezczaszkowej stymulacji magnetycznej” finansowanego ze środków Narodowego Centrum Nauki w ramach konkursu OPUS 14.

Instytut Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego ogłasza konkurs na STYPENDIUM NAUKOWE DLA MŁODYCH NAUKOWCÓW na Wydziale Filozoficznym, w Instytucie Psychologii, w Zakładzie Psychologii Eksperymentalnej w ramach projektu „Wczesne i późne korelaty świadomości. Badanie struktur i połączeń neuronalnych zaangażowanych w świadome doświadczenie percepcyjne z wykorzystaniem rezonansu magnetycznego oraz przezczaszkowej stymulacji magnetycznej” finansowanego ze środków Narodowego Centrum Nauki  w ramach konkursu OPUS 14.

Termin składania zgłoszeń upływa z dniem 14 sierpnia 2022 r.
Wybrane osoby zostaną zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną w języku angielskim, która odbędzie się 17 sierpnia 2022 r. Szczegółowe informacje na temat oferty dostępne są tutaj oraz na stronie internetowej NCN - Narodowego Centrum Nauki.