Obrona rozprawy doktorskiej mgr Magdaleny Kerestey

Szanowni Państwo,

Przewodniczący Rady Dyscypliny Psychologia Uniwersytetu Jagiellońskiego uprzejmie zawiadamia, że w dniu 21 czerwca 2022 roku (wtorek) o godzinie 12:00 w trybie zdalnym odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Magdaleny Kerestey pt. Wybrane psychologiczne mechanizmy medytacji. Perspektywa nauczycieli medytacji w buddyzmie tybetańskim linii Karma Kagyu.

Promotorka:

prof. dr hab. Halina Grzymała-Moszczyńska

Recenzentki:

dr hab. Maria Straś-Romanowska, prof. DSW (Dolnośląska Szkoła Wyższa we Wrocławiu)

dr hab. Andrzej Pankalla, prof. UKSW (Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie)

Na stronie internetowej Rady Dyscypliny Psychologia Uniwersytetu Jagiellońskiego dostępne są recenzje rozprawy mgr Magdaleny Kerestey oraz jej streszczenie - tutaj.

Osoby zainteresowane udziałem w obronie proszone są o zgłoszenie tego faktu do godziny 12.00, 20 czerwca 2022 roku (poniedizałek) pod adresem mailowym gosia.wojciechowska@uj.edu.pl.

Małgorzata Wojciechowska

Łukasz Żuraw