Obrona rozprawy doktorskiej mgr Marty Maj

Szanowni Państwo,

Przewodniczący Rady Dyscypliny Psychologia Uniwersytetu Jagiellońskiego uprzejmie zawiadamia, że w dniu 1 czerwca 2022 roku (środa) o godzinie 10:00 w sali 2.15 Instytutu Psychologii, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Marty Maj pt.: Facing hypocrisy: Cognitive Dissonance and Strategies of its Reduction Regarding Value Importance.

Promotorka:

prof. dr hab. Małgorzata Kossowska

Recenzentki:

prof. Torun Lindholm Öjmyr (Uniwersytet Sztokholmski)

dr hab. Katarzyna Byrka, prof. USWPS (Uniwersytet Humanistycznospołeczny we Wrocławiu)

Na stronie internetowej Rady Dyscypliny Psychologia Uniwersytetu Jagiellońskiego dostępne są recenzje rozprawy mgr Marty Maj oraz jej streszczenie (tutaj).

Osoby zainteresowane udziałem w obronie proszone są o zgłoszenie tego faktu do godziny 12:00, 31 maja 2022 roku (wtorek) pod adresem mailowym gosia.wojciechowska@uj.edu.pl.

Z poważaniem:

Małgorzata Wojciechowska