Obrona rozprawy doktorskiej mgr Jolanty Starosty

Szanowni Państwo,

Przewodniczący Rady Dyscypliny Psychologia Uniwersytetu Jagiellońskiego  uprzejmie zawiadamia, że w dniu 10 marca 2022 roku (czwartek) o godzinie 10:00 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej  mgr Jolanty Starosty pt.: Cognitive and affective predictors of binge-watching among young adults.

Promotorka:

dr hab. Bernadetta Izydorczyk, prof. UJ

Recenzentki:

prof. dr hab. Mariola Bidzan (Instytut Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego)

prof. dr hab. Lidia Cierpiałkowska (Wydział Psychologii i Kognitywistyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu)

Na stronie internetowej Rady Dyscypliny Psychologia Uniwersytetu Jagiellońskiego dostępne są recenzje rozprawy mgr Jolanty Starosty oraz jej streszczenie (tutaj):

Obrona odbędzie się w formie zdalnej przy użyciu aplikacji Microsoft Teams. Osoby zainteresowane udziałem w obronie proszone są o zgłoszenie tego faktu do godziny 12:00, 9 marca 2022 roku (środa) pod adresem mailowym gosia.wojciechowska@uj.edu.pl.

z poważaniem

Małgorzata Wojciechowska