Obrona rozprawy doktorskiej mgr Agnieszki Franczok-Kuczmowskiej

Szanowni Państwo,

Przewodniczący Rady Dyscypliny Psychologia Uniwersytetu Jagiellońskiego uprzejmie zawiadamia, że w dniu 20 grudnia 2021 roku (poniedziałek) o godzinie 14:00, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Agnieszki Franczok-Kuczmowskiej pt.: Motywacyjne znaczenie wartości jako czynnika modyfikującego prężność psychiczną we wczesnej dorosłości.

Promotor:

dr hab. Tadeusz Ostrowski, prof. KAAFM (Instytut Psychologii Stosowanej UJ w Krakowie)

Recenzenci:

prof.  dr hab. Piotr Oleś (Instytut Psychologii, KUL w Lublinie)

dr hab. Małgorzata Basińska, prof. UKW (Wydział Psychologii, Uniwersytetu Kazimierza III Wielkiego w Bydgoszczy)

Na stronie internetowej Rady Dyscypliny Psychologia Uniwersytetu Jagiellońskiego dostępne są recenzje rozprawy mgr Agnieszki Franczok-Kuczmowskiej oraz jej streszczenie (tutaj):

Obrona odbędzie się w formie zdalnej przy użyciu aplikacji Microsoft Teams. Osoby zainteresowane udziałem w obronie proszone są o zgłoszenie tego faktu do godziny 12:00, 19 grudnia 2021 roku (niedzieli) pod adresem mailowym gosia.wojciechowska@uj.edu.pl.

Małgorzata Wojciechowska

Łukasz Żuraw