Obrona rozprawy doktorskiej mgr Patrycji Kałamały-Ligęzy

Szanowni Państwo,

Przewodniczący Rady Dyscypliny Psychologia Uniwersytetu Jagiellońskiego uprzejmie zawiadamia, że w dniu 20 grudnia 2021 roku (poniedziałek) o godzinie 16:30, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Patrycji Kałamały-Ligęzy pt.: Language experiences and cognitive control – assessment and interactions.

Promotorka:

dr hab. Zofia Wodniecka-Chlipalska, prof. UJ

Promotorka pomocnicza:

dr hab. Magdalena Senderecka, prof. UJ

Recenzenci:

prof.  David W. Green

prof. Judith F. Kroll

Na stronie internetowej Rady Dyscypliny Psychologia Uniwersytetu Jagiellońskiego dostępne są recenzje rozprawy mgr Patrycji Kałamały-Ligęzy oraz jej streszczenie (tutaj):

Obrona odbędzie się w formie zdalnej przy użyciu aplikacji Microsoft Teams. Osoby zainteresowane udziałem w obronie proszone są o zgłoszenie tego faktu do godziny 12:00, 19 grudnia 2021 roku (niedziela) pod adresem mailowym gosia.wojciechowska@uj.edu.pl.

zaproszenie na obronę