Obrona rozprawy doktorskiej mgr Pauliny Szydłowskiej-Klakli

Szanowni Państwo,

Przewodniczący Rady Dyscypliny Psychologia Uniwersytetu Jagiellońskiego uprzejmie zawiadamia, że w dniu 19 listopada 2021 roku (piątek) o godzinie 13:00, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Pauliny Szydłowskiej-Klakli pt.: Proces akulturacji polskich rodziców i ich dzieci mieszkających w Hiszpanii. Perspektywa Poszerzonego Modelu Akulturacji Relatywnej (RAEM).

Promotorka:

prof. dr hab. Halina Grzymała-Moszczyńska

Promotorka pomocnicza:

dr Weronika Kałwak

Recenzentki:

prof. dr hab. Anna Kwiatkowska (Instytut Psychologii PAN w Warszawie)

prof. dr hab. Ewa Nowicka-Rusek (Collegium Civitas w Warszawie)

Na stronie internetowej Rady Dyscypliny Psychologia Uniwersytetu Jagiellońskiego dostępne są recenzje rozprawy mgr Pauliny Szydłowskiej-Klakli oraz jej streszczenie (tutaj)

Obrona odbędzie się w formie zdalnej przy użyciu aplikacji Microsoft Teams. Osoby zainteresowane udziałem w obronie proszone są o zgłoszenie tego faktu do godziny 12:00 18 listopada 2021 roku (czwartek) pod adresem mailowym gosia.wojciechowska@uj.edu.pl

Małgorzata Wojciechowska

Łukasz Żuraw