Stypendium naukowe dla młodych naukowców OPUS

Instytut Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego ogłasza konkurs na STYPENDIUM NAUKOWE DLA MŁODYCH NAUKOWCÓW na Wydziale Filozoficznym, w Instytucie Psychologii, w Zakładzie Psychologii Ogólnej, w związku z realizacją projektu pt. „Analiza roli pamięci roboczej w powstawaniu mimowolnych wspomnień autobiograficznych. Badanie mechanizmów poznawczych warunkujących mimowolne wspomnienia autobiograficzne.” finansowanego ze środków Narodowego Centrum Nauki w ramach konkursu OPUS 18.

Stypendium dla młodego naukowca/ naukowczyni na Wydziale Filozoficznym, w Instytucie Psychologii, w Zakładzie Psychologii Ogólnej, w związku z realizacją projektu pt. „Analiza roli pamięci roboczej w powstawaniu mimowolnych wspomnień autobiograficznych. Badanie mechanizmów poznawczych warunkujących mimowolne wspomnienia autobiograficzne.” finansowanego ze środków Narodowego Centrum Nauki w ramach konkursu OPUS 18.

Więcej infromacji poniżej w załączniku.

Stypendium dla młodych naukowców OPUS