Cztery stypendia w grantach NCN

Cztery stypendia dla młodych naukowców / naukowczyń w grantach Narodowego Centrum Nauki.

Dwa stypendia w grancie NCN OPUS:

Dwa stypendia dla młodych naukowców/ naukowczyń na Wydziale Filozoficznym, w Instytucie Psychologii, w Zakładzie Psychologii Ogólnej, w Zespole Badania Bólu w związku z realizacją projektu pt. „Pokonywanie efektu nocebo efektem placebo. Wykorzystanie procesów uczenia się do eliminowania hiperalgezji nocebo” finansowanego ze środków Narodowego Centrum Nauki w ramach konkursu OPUS 20. Szczegóły na stronie Narodowego Centrum Nauki.

Dwa stypendia w grancie NCN MAESTRO:

Dwa stypendia dla młodych naukowców/ naukowczyń na Wydziale Filozoficznym, w Instytucie Psychologii, w Zakładzie Psychologii Ogólnej, w Zespole Badania Bólu w ramach projektu  „Od(uczenie) się bólu przez konsekwencje. Tworzenie uczeniowej teorii działania placebo” finansowanego ze środków Narodowego Centrum Nauki  w ramach konkursu MAESTRO 12. Szczegóły w załącznikach poniżej.

Stypendia w projekcie OPUS
Stypendia w projekcie MAESTRO