Obrona rozprawy doktorskiej mgr Joanny Płotnikowskiej

Szanowni Państwo,

Przewodniczący Rady Dyscypliny Psychologia Uniwersytetu Jagiellońskiego uprzejmie zawiadamia, że w dniu 6 lipca 2021 roku (wtorek) o godzinie 12:00, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Joanny Płotnikowskiej pt.: Rozwój umiejętności oszukiwania w okresie dzieciństwa. Od działania do refleksji nad przekonaniami oszukiwanego.

Promotorka:

prof. dr hab. Marta Białecka-Pikul

Recenzenci:

dr hab. Adam Putko, prof. UAM

dr hab. Piotr Szarota, prof. IP PAN

Na stronie internetowej Rady Dyscypliny Psychologia Uniwersytetu Jagiellońskiego dostępne są recenzje rozprawy mgr Joanny Płotnikowskiej oraz jej streszczenie (tutaj).

Obrona odbędzie się w formie zdalnej przy użyciu aplikacji Microsoft Teams. Osoby zainteresowane udziałem w obronie proszone są o zgłoszenie tego faktu do 5 lipca 2021 roku (poniedziałku) pod adresem mailowym gosia.wojciechowska@uj.edu.pl

mgr Małgorzata Wojciechowska

Z up. Łukasz Żuraw