Webinarium z okazji Światowego Dnia Śpiączki

Zapraszamy na otwarte webinarium z okazji Word Coma Day. Program przewiduje możliwość zadawania pytań ekspertom.

17.00-18.45 REFERATY EKSPERTÓW: link do transmisji

ZADAJ PYTANIE EKSPERTOM! ODPOWIEMY NA NIE PODCZAS PANELU

Sesję moderuje dr Urszula Górska (University of Wisconsin-Madison, USA)

17.00-17.15
Wprowadzenie do klasyfikacji i diagnozy stanów śpiączkowych

17.15-17.30
dr inż. Bartosz Kunka (AssisTech sp. z o.o., Gdańsk)
Wykorzystanie kanału wzrokowego w ocenie stanu i neurorehabilitacji pacjenta UWS/MCS – możliwości systemu C-Eye (cyberoka)

17.30-17.45
Katarzyna Kasica, Tomasz Jastrzębski (Fundacja Akogo?)
„Budzimy do życia.” Działania Fundacji Ewy Błaszczyk „Akogo?” na rzecz pacjenta w śpiączce

17.45-18.00
dr n. med. Karolina Kryś-Noszczyk (Centrum Opieki i Rehabilitacji “Zdrowie”, Częstochowa)
Mój bliski jest w śpiączce, gdzie szukać pomocy?

18.00-18.15
dr Tomasz Komendziński (Katedra Kognitywistyki, Uniwersytet Mikołaja Kopernika, Toruń
Ważność integracji badań naukowych, klinicznych i opieki nad pacjentami w śpiączce i ich rodzinami

18.15-18.30