Obrona rozprawy doktorskiej mgra Kamila Michalika

Szanowni Państwo,

Przewodniczący Rady Dyscypliny Psychologia Uniwersytetu Jagiellońskiego uprzejmie zawiadamia, że w dniu 17 lutego 2021 roku (środa) o godzinie 11:45, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgra Kamila Michalika pt.: Specyfika humoru w kontekście relacji między emocjami a procesem myślenia kreatywnego.

Promotorka:

prof. dr hab. Aleksandra Tokarz

Recenzenci:

prof. dr hab. Alina Kolańczyk (SWPS Uniwersytet Humanistyczno-Społeczny w Sopocie)

prof. dr hab. Wiesława Limont (Wydział Sztuk Pięknych UMK w Toruniu)

dr hab. Kamil Imbir, prof. UW (Wydział Psychologii UW w Warszawie)

Na stronie internetowej Rady Dyscypliny Psychologia Uniwersytetu Jagiellońskiego dostępne są recenzje rozprawy mgr. Kamila Michalika oraz jej streszczenie: tutaj

Obrona odbędzie się w formie zdalnej przy użyciu aplikacji Microsoft Teams. Osoby zainteresowane udziałem w obronie proszone są o zgłoszenie tego faktu do 14 lutego 2021 roku pod adresem mailowym gosia.wojciechowska@uj.edu.pl

mgr Małgorzata Wojciechowska

Z up. Łukasz Żuraw