Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Trwa nabór do programu Cognes!

Trwa nabór do programu doktorskiego w zakresie neuronauki poznawczej CogNes, który realizowany jest w języku angielskim.

Cognes przygotowuje do uzyskania stopnia naukowego doktora w dziedzinie nauk humanistycznych, społecznych, nauk przyrodniczych lub nauk medycznych i nauk o zdrowiu. Program realizowany w ramach umów o współpracy ze szkołą nauk medycznych i nauk o zdrowiu oraz szkołą nauk przyrodniczych i ścisłych.

Program skierowany jest do osób, które chciałyby realizować swoje projekty w interdyscyplinarnym środowisku badawczym – program powiązany jest z działalnością Centrum Badań Mózgu integrującym działania jednostek UJ zajmujących się badaniami za zakresu neuronauki poznawczej – oraz rozwinąć swoje kompetencje metodologiczne w zakresie badań psychofizjologicznych i neuroobrazowych. 

Zajęcia prowadzone będą przez zarówno polskich, jak i międzynarodowych naukowców współpracujących z Centrum Badań Mózgu. Zajęcia, poza tradycyjną formułą, będą realizowane w formie intensywnych, krótkoterminowych kursów prowadzonych przez zagranicznych ekspertów.

Więcej o programie – odwiedź witrynę internetową CogNes.

Nabór dokumentów trwa do 16 sierpnia na stronie IRK.