Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Zapraszamy do udziału w badaniach

Zapraszamy do udziału w badaniach nad kwarantanną prowadzonych w Instytucie Psychologii UJ

Po raz pierwszy na tak szeroką skalę mamy do czynienia z koniecznością odbywania kwarantanny. Prawdopodobnie jeszcze przez długi czas kolejne osoby będą musiały mierzyć się z takim obowiązkiem. Celem naszych badań jest poznanie i zrozumienie doświadczenia kwarantanny z perspektywy psychologicznej. Mamy nadzieję, że wyniki przysłużą się osobom, które będą musiały pozostawać w kwarantannie w przyszłości oraz profesjonalistom (psychologom, psychiatrom, psychoterapeutom), którzy będą udzielać im pomocy i wsparcia.

Zapraszamy do udziału osoby, które aktualnie mają obowiązek przebywania w kwarantannie lub zakończyły ją w ostatnich tygodniach. Badanie będzie polegało na rozmowie online lub telefonicznej. Wszystkie rozmowy będą prowadzone wyłącznie przez doświadczonych psychologów. Czas takiej rozmowy to ok. 1-1,5 godziny. Dane wszystkich uczestników będą objęte tajemnicą. 


Zainteresowane osoby prosimy o kontakt na adres badanie.kwarantanna@uj.edu.pl. W mailu wystarczy wyrazić chęć udziału. Skontaktujemy się podając dalsze informacje.

dr Marta Mrozowicz-Wrońska