POŻEGNANIE DR HELENY SAWICKIEJ

Dyrekcja, Rada Naukowa i cała społeczność Instytutu Psychologii z głębokim żalem zawiadamiają, że zmarła dr Helena  Sawicka.

Dr Helena Sawicka była adiunktem w Zakładzie Psychologii Klinicznej UJ. Związana była z Zakładem od czasu założenia w latach sześćdziesiątych. Była bardzo bliskim i długoletnim współpracownikiem prof. dr hab. Marii Einhorn - Susułowskiej, w tym także w realizacji nowatorskiego projektu badawczego „Psychologia starzenia się i starości”.

Była osobą umiejącą połączyć doświadczenie praktyczne w zakresie psychologii klinicznej z wiedzą teoretyczną, bardzo cenioną przez studentów.

Pogrzeb odbył się w poniedziałek 30 grudnia o godz. 13.30 w Kaplicy na Cmentarzu Rakowickim w Krakowie.

Konkurs o Nagrodę im. Profesora Jerzego Perzanowskiego
Zapraszamy na kolejną Kawiarnię Naukową
Zapraszamy na kolejne spotkanie Science First!
Nauka w pigułce 2#. Nootropy