Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

IPs z najlepszym serwisem rekrutacyjnym w Polsce!

Serwis rekrutacyjny Instytutu Psychologii UJ otrzymał pierwszą nagrodę w prestiżowym konkursie Genius Universitatis. Strona to część kampanii „Wszystkie geny psychologii”, którą Instytut prowadził wiosną 2022 roku. To już trzeci Genius dla IPs, który za wcześniejszą kampanię „xD” otrzymał pierwszą i trzecią nagrodę.

Za ogólną kreacją obu kampanii oraz copywriting odpowiadał dr Samuel Nowak, który kieruje Biurem Upowszechniania Nauki w Instytucie Psychologii UJ.

Do stworzenia kampanii udało się pozyskać dwa młode i nagradzane zespoły projektantów.„To była niezwykła współpraca – mówi Julian Kondej z we3studio, w którym powstała koncepcja graficzna strony – "Chociaż zamawiający jest prestiżową instytucją naukową, to mogliśmy pozwolić sobie na więcej kreatywności i ekstrawagancji, niż zwykle bywa w takich przypadkach”. Projektanci postawili na nietypową jak na treść kampanii czarno-białą identyfikację wizualną przełamaną jednym wyrazistym kolorem. Za kodowanie odpowiadał Franciszek Dąbrowski z 8080 studio. Co ważne, współpraca ta zaowocowała kolejnym projektem – serwisem popularnonaukowym lux.psychologia.uj.edu.pl.

Więcej w serwisie UJ oraz w serwisach branżowych.