Poszukujemy 3 Asystentów/Asystentek Badawczych - praca

Poszukujemy osób do pomocy przy przeprowadzeniu badania eksperymentalnego w okresie kwiecień – czerwiec 2020. Zakres obowiązków Asystentów/Asystentek Badawczych będzie obejmował pomoc w rekrutacji osób badanych oraz prowadzenie badania w laboratorium.

Zapisy na zajęcia w Katedrze Porównawczych Studiów Cywilizacji - zaproszenie

Szanowni Państwo, Katedra Porównawczych Studiów Cywilizacji UJ zaprasza do rejestracji na kursy w semestrze letnim 2019/2020.

Uwaga studenci III i IV roku - praca

Szanowni Państwo, ze względu na realizację projektu naukowego pt: „Tworzenie awatarów w grach komputerowych przez adolescentów a ich tożsamość i samoocena” poszukuję badaczy do (odpłatnego) prowadzenia badań naukowych. Badania będą realizowane na terenie szkół średnich w okresie marzec- czerwiec 2020 (marzec to czas rekrutacji).

Stypendium naukowe dla młodych naukowców

Ustalono kryteria przyznawania stypendiów dla młodych naukowców.

kurs: „Psychologia kliniczna” (spotkanie organizacyjne)

Ustalono termin spotkania organizacyjnego.