Zapraszamy do udział w realizacji projektu dra hab. Marcina Szweda

Zapraszamy do udział w realizacji projektu dotyczącego neuroobrazowania plastyczności mózgu w Zespole dra hab. Marcina Szweda (Instytut Psychologii UJ, Kraków) . Oferta adresowana jest do absolwentów lub studentów kończących ostatni rok studiów magisterskich oraz uczestników I roku studiów doktoranckich w dziedzinach: psychologia, neurobiologia, biologia, biofizyka, bioinformatyka, psychologia, pedagogika specjalna, matematyka, informatyka, inżynieria, fizyka, i pokrewne.

Życzenia Wielkanocne

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy Państwu odpoczynku od zgiełku codzienności, spokoju i pogody ducha

III Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa

Otwarte konwersatorium dla studentów i doktorantów 11,12 kwietnia 2017

Instytut Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza studentów i doktorantów na otwarte konwersatorium Effect of social competence, empathy and prosocial behavior in adolescents, które poprowadzi Dr Sara Lorente Escriche z Uniwersytetu w Saragossie

Rekrutacja do programu MOST 2017/2018

Zapraszamy do udziału w rekrutacji studentów i doktorantów do programu mobilności MOST.