Stypendium naukowe dla młodych naukowców

Instytut Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, ogłasza konkurs na STYPENDIUM NAUKOWE DLA MŁODYCH NAUKOWCÓW na Wydziale Filozoficznym, w Instytucie Psychologii, w Zakładzie Psychologii Eksperymentalnej.

Letnia poprawkowa sesja egzaminacyjna 2019/2020 - harmonogram

Ustalono terminy egzaminów poprawkowych w czasie letniej poprawkowej sesji egzaminacyjnej 2019/2020.

Konkurs na stypendium badawcze dla doktoranta/doktorantki

Instytut Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, ogłasza konkurs na stanowisko stypendium badawcze dla doktoranta(tki) – udział w projekcie neuroobrazowania plastyczności mózgu na Wydziale Filozoficznym UJ.

Konkurs na stypendystę OPUS

Instytut Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, ogłasza konkurs na stanowisko Stypendysty na Wydziale Filozoficznym UJ.

Ważna informacja dla wszystkich Studentek i Studentów!!!

dot. Organizacji roku akademickiego 2020/2021 w semestrze jesienno-zimowym, oraz Rejestracji na kursy.