Konferencja seksuologiczna: „Wiosenny seksuologiczny panel naukowy” - zaproszenie

W imieniu Komitetu Organizacyjnego zapraszam pracowników, doktorantów i studentów na Konferencję seksuologiczną: „Wiosenny seksuologiczny panel naukowy”, która odbędzie się online,

Odwołane zajęcia z języka migowego

Informacja o odwołanych zajęciach.

Uwaga Studentki i Studenci I roku !!!

Nastąpiła zmiana godzin egzaminu zdalnego z przedmiotu „Wprowadzenie do filozofii z elementami logiki”

SocRevLab - Zaproszenie na spotkanie z cyklu (R)ewolucyjne espresso - „Kto ma problem ze szczepieniami?"

Social (r)Evolutions Lab UJ zaprasza na spotkanie naukowe z cyklu (R)ewolucyjne espresso pt. „Kto ma problem ze szczepieniami?"

Rekrutacja na program Erasmus + w roku akademickim 2021/2022

Konkurs dla studentów i doktorantów Instytutu Psychologii na wyjazdy w roku akademickim 2021/2022 (semestr zimowy i/lub letni).