Uwaga studenci 4-5 roku zainteresowani doktoratem z zakresu psychologii społecznej!

O sukcesie w naborze na studia doktoranckie decyduje przygotowanie i jakość projektu badawczego. Dobry projekt może także umożliwić dofinansowanie pracy w ramach studiów doktoranckich (wyższe stypendium, zapewnione wizyty studyjne, kursy w najlepszych ośrodkach za granicą). Z kolei o sukcesie w pracy naukowej na studiach doktoranckich, obok znajomości metodologii, decyduje ciekawość świata i motywacja.

Stypendium dla młodych naukowców / naukowczyń

STYPENDIUM NAUKOWE DLA MŁODYCH NAUKOWCÓW na Wydziale Filozoficznym, w Instytucie Psychologii, w Zakładzie Psychologii Społecznej,

Important information about the start of OB23a and OB23b: “Life in two languages. Cognitive aspects of bilingualism and second language learning”

Dear Students, Both OB23a and OB23b will start online.

Dyżur dr hab. Doroty Czyżowskiej, prof. UJ

Ustalono nowe godziny dyżuru.

kurs: Interwencja kryzysowa - terminy spotkań

Ustalono terminy spotkań w ramach kursu w semestrze letnim, w roku akademickim 2021/2022