Ścieżka Psychologii Sportu

Wolne miejsca na Ścieżce Psychologii Sportu
Egzamin poprawkowy z kursu  "Nieświadomość: sacrum, szaleństwo czy gotheański porządek?”

Egzamin poprawkowy z kursu "Nieświadomość: sacrum, szaleństwo czy gotheański porządek?”

Kursy "Wprowadzenie do terapii rodzin" oraz "Praktyki w ośrodku terapii rodzin"

Trwa rekrutacja na kursy "Wprowadzenie do terapii rodzin" i "Praktyki w ośrodku terapii rodzin"
Kursy: „Psychologia rozwoju moralnego”, „Psychologia w szkole” oraz seminarium magisterskie „Psychologia płci i rodzaju. Społeczno – moralny rozwój człowieka w biegu życia”

Trwa rekrutacja na kursy: „Psychologia rozwoju moralnego”, „Psychologia w szkole” oraz seminarium magisterskie „Psychologia płci i rodzaju. Społeczno – moralny rozwój człowieka w biegu życia”