Life in two languages. Cognitive aspects of bilingualism and second language learning (seminar)

Registration for the course "Life in two languages. Cognitive aspects of bilingualism and second language learning" (seminar), lecturer- dr hab. Zofia Wodniecka
Seminarium magisterskie  „Motywacyjne, społeczne i poznawcze mechanizmy zniekształceń pamięciowych”

Seminarium magisterskie „Motywacyjne, społeczne i poznawcze mechanizmy zniekształceń pamięciowych”

Trwa rekrutacja na seminarium magisterskie „Motywacyjne, społeczne i poznawcze mechanizmy zniekształceń pamięciowych”
„Psychologia edukacji” dodatkowy egzamin

Ostateczny termin egzaminu dot. kursu „Psychologia edukacji”
Inauguracja roku akademickiego 2017/2018

Zapraszamy do udziału w projekcie "Psychologia Trzeciego Wieku..."

Rekrutacja do projektu "Psychologia Trzeciego Wieku - Program rozwoju kompetencji studentek i studentów psychologii w zakresie opieki nad osobami starszymi"