kurs: „Psychologia twórczości” (egzamin poprawkowy)

Dr hab. Aleksandra Gruszka-Gosiewska ustaliła termin egzaminu poprawkowego z kursu fakultatywnego:„Psychologia twórczości”
Seminarium magisterskie prof. dr hab. Barbary Szmigielskiej-Siuty w roku akademickim 2018/2019 (ankieta)

Prof. dr hab. Barbara Szmigielska-Siuta, zaprasza do udziału w seminarium magisterskim, realizowanym w roku akademickim 2018/2019 i prosi o wypełnienie ankiety
kurs: „Przedszkolak – wybrane zagadnienia rozwoju i diagnozy” (zapisy)

Prof. dr hab. Barbara Szmigielska-Siuta, serdecznie zaprasza do udziału w kursie: „Przedszkolak – wybrane zagadnienia rozwoju i diagnozy”, realizowanym w roku akademickim 2018/2019
kurs: „Forensic Psychology” (egzamin poprawkowy)

Dr Karolina Dukała ustaliła termin egzaminu poprawkowego z kursu fakultatywnego: „Forensic Psychology”
Uwaga studenci I roku (letnia sesja poprawkowa 2017/2018)!!!

Ustalono termin egzaminu poprawkowego z kursu obligatoryjnego: „Etyka zawodu psychologa”, zmieniono termin egzaminu z kursu: „Psychologia poznawcza I”