Szkolenie bhp dla studentów i doktorantów

Studenci i doktoranci, którzy chcą uzupełnić zaległe z semestru zimowego „Szkolenie bhp" mogą zapisywać się na szkolenie, które odbędzie się w semestrze letnim.
Staże i praktyki

Dostępność dyrektora M. Wierzchonia i dyrektora P. Bąbla

Konkurs dla studentów i doktorantów Instytutu Psychologii na wyjazdy w roku akademickim 2019/2020 w ramach programu Erasmus+

W terminie od 01 stycznia do 25 stycznia 2019 r. odbywać się będzie rekrutacja kandydatów do uzyskania stypendium programu Erasmus+ na wyjazdy w roku akademickim 2019/2020 (semestr zimowy i/lub letni).
Projekt dla olimpijczyków pt. „Szkoła Orłów”

Celem Projektu jest stworzenie indywidualnej ścieżki kształcenia wybitnie uzdolnionych studentów – laureatów olimpiad przedmiotowych o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Beneficjenci Projektu otrzymają stypendium (w kwocie 1370,70 zł miesięcznie przez okres maksymalnie 27 miesięcy) oraz wsparcie merytoryczne nauczyciela akademickiego (tutora) na okres udziału w Projekcie.