X Krakowska Konferencja Psychologii Sądowej - zaproszenie

Szanowni Państwo, Instytut Psychologii UJ, Katedra Kryminalistyki WPiA UJ, Instytut Ekspertyz Sądowych w Krakowie, Koło Naukowe Kryminalistyki UJ oraz Sekcja Psychologii Sądowej KNSP UJ mają przyjemność zaprosić do udziału w dziesiątej, jubileuszowej edycji Krakowskiej Konferencji Psychologii Sądowej (10th Cracow Conference of Psychology and Law), która odbędzie się w Krakowie, w dniach 26-27 października 2019 roku. Krakowska Konferencja Psychologii Sądowej ma charakter międzynarodowy, a do udziału w niej zaproszeni są wybitni eksperci, zajmujący się zagadnieniami na styku psychologii, psychiatrii, prawa oraz innych nauk sądowych. Językami konferencji są polski i angielski. Organizatorzy zapewniają tłumaczenie symultaniczne wykładów plenarnych oraz wybranych sesji.

kurs: „Neuropsychologia kliniczna z elementami diagnozy neuropsychologicznej (egzamin poprawkowy)

Ustalono termin egzaminu poprawkowego.

Finalizacja ścieżki specjalizacyjnej „Psychologia sądowa”

Ustalono zasady zaliczenia ścieżki specjalizacyjnej „Psychologia sądowa”.

kurs: „Metodologia III - wnioskowanie statystyczne” (zaliczenie ćwiczeń)

Ustalono II termin zaliczenia ćwiczeń z kursu: „Metodologia III - wnioskowanie statystyczne”.

kurs: „Psychologia zeznań świadków” (egzamin poprawkowy)

Ustalono termin egzaminu z kursu fakultatywnego:„Psychologia zeznań świadków”.