kurs: „Psychologia różnic indwidalnych” (ważna informacja)

W dniu 24.10.2018 r. (środa), nastąpi zmiana miejsca wykładu z kursu: kurs: „Psychologia różnic indwidalnych”

Wykłady dr hab. Grzegorza Iniewicza (ważne informacje)

Dr hab.Grzegorz Iniewicz, przekazuje ważne informacje odnośnie swoich kursów: „Wprowadzenia do psychoterapii” oraz „Rozwoju psychoseksualnego”

Warsztaty dr Laury Lemos (zaproszenie)

Zapraszamy do udziału w warsztatach prowadzonych przez dr Laurę Lemos z Instituto Superior Miguel Torga (Portugalia).

kurs: „Psychologia rozwoju człowieka I” (wykład)

Dr hab. Marta Białecka-Pikul, przekazuje ważne informacje na temat wykładów z kursu obligatoryjnego dla II roku studiów: „Psychologia rozwoju człowieka I”.

Zdrowy Kontakt (wolontariat)

Rozpoczyna się kolejna edycja interdyscyplinarnego wolontariatu studenckiego „Zdrowy Kontakt” na oddziale geriatrycznym Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie we współpracy z Instytutem Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego.