Przejdź do głównej treści

Praca w projekcie badawczym dla 4 studentek / studentów

Praca w projekcie badawczym dla 4 studentek / studentów: Uwarunkowania lęku przed matematyką dzieci w wieku szkolnym

Zadania:

-uzyskanie zgody od dyrekcji szkoły na przeprowadzenie badania w szkole podstawowej
-zebranie zgód rodziców na udział 50 dzieci w badaniu
-zbadanie 50 dzieci (przewidywane dwa indywidualne spotkania z każdym dzieckiem, każde spotkanie około 30-40 minut) z 4 klasy w okresie maj-czerwiec 2024
-udział w szkoleniu z procedury badawczej
-ocena poprawności wykonania zadań
-wpisanie danych do arkusza z wynikami

Wynagrodzenie:

-5000 zł brutto, umowa zlecenie

Kogo szukamy:

Kryterium podstawowe:
-status studentki/studenta psychologii, do 26 roku życia
-gotowość do zaangażowania się w projekt w okresie od kwietnia do czerwca 2024

Kryteria dodatkowe:
-dotychczasowe doświadczenie w pracy z dziećmi
-dotychczasowe doświadczenie w prowadzeniu psychologicznych badań naukowych, w tym wśród dzieci
-gotowość do zaangażowania się w kolejne projekty badawcze dotyczące tematyki poznania matematycznego, uwarunkowań osiągnięć matematycznych
-kontakt ze szkołami podstawowymi, w których można zrealizować badanie
-doświadczenie organizacyjne
-motywacja do udziału w projekcie
-inne informacje, które mogą mieć znaczenie dla rozpatrywanej kandydatury

Zachęcamy do aplikowania wypełniając ankietę https://forms.office.com/e/snszhTsibC

do dnia 21.03.2024

Zapraszamy!
dr Monika Szczygieł
dr hab. Mateusz Hohol, prof. UJ