Stypendium Naukowe dla Młodych Naukowców - konkurs

na Wydziale Filozoficznym, w Instytucie Psychologii, w Zakładzie Psychologii Społecznej w ramach projektu „Od apatii do przemocowego ekstremizmu: Motywacyjne podstawy zaangażowania politycznego finansowanego ze środków Narodowego Centrum Nauki w ramach konkursu GRIEG-1

Do udziału w konkursie zapraszamy:

• Studentów/tki studiów doktoranckich,
  • Doktorantów/tki w szkole doktorskiej.

Wymagania:

1. Ukończone studia magisterskie z zakresu nauk społecznych.
  2. Status doktoranta/doktorantki.
  3. Kompetencje z zakresu przygotowywania i opisywania danych z badań ilościowych.
  4. Biegła znajomość języka angielskiego potwierdzona osobistym wygłoszeniem referatów na międzynarodowych konferencjach naukowych, stażem zagranicznym, studiowaniem w języku angielskim, stosownym certyfikatem językowym (przynajmniej na poziomie C1) lub rozmową kwalifikacyjną;
  5. Umiejętność pisania i redagowania tekstów naukowych w języku angielskim potwierdzona próbką tekstu naukowego w języku angielskim.

Do obowiązków stypendysty będzie należało:

1. Udział w spotkaniach Zespołu Badawczego.

2. Udział w opracowywaniu danych z badań ilościowych realizowanych w zespole w zgodzie z praktykami otwartej nauki.

3. Udział w opracowywaniu popularnonaukowych opracowań uzyskanych w projekcie wyników.

Oferujemy:

Warunki zatrudnienia: stypendium naukowe w wysokości 3500 zł/miesiąc przez okres 4 miesięcy poczynając od grudnia 2023 r.

Termin składania zgłoszeń upływa z dniem 29 listopada 2023, godz. 15:00.

Wybrane osoby zostaną zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną, która odbędzie się 30.11.2023 r.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi najpóźniej do dnia 30.11.2023 r.

Więcej informacji znajduje się w pliku poniżej.

...........................................................

aktualizacja 30.11.2023 r.

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU

Uprzejmie informujemy, że dokonano rozstrzygnięcia konkursu na stanowiska stypendysty w projekcie pt. Od apatii do przemocowego ekstremizmu: Motywacyjne podstawy zaangażowania politycznego, finansowanego ze środków Narodowego Centrum Nauki w ramach konkursu GRIEG-1.

Do konkursu zgłosiła się 1 osoba – Pani Katarzyna Cieślak.

W ogłoszonym konkursie wyłoniono Panią Katarzynę Cieślak, która od 7 grudnia 2023. dołączy do zespołu projektowego pod kierownictwem dr Katarzyny Jaśko.

konkurs na stypendystę