Kongres Młodej Psychologii - zaproszenie

informacja Koła Naukowego Psychologów

Koło Naukowe Studentów Psychologii UJ serdecznie zaprasza do udziału w tegorocznym IX Kongresie Młodej Psychologii (KAMP)!

Odbędzie się on 1-3 grudnia w ośrodku wypoczynkowym "Tośka" w Murzasichle.

KAMP to konferencja naukowa, która stanowi przestrzeń do wymiany myśli i doświadczeń badawczych pomiędzy studentami psychologii (i nie tylko) z całej Polski.

Jest to forum, które łączy studentów, doktorantów i pracowników naukowych w celu promowania najnowszych wyników badań, rozważań teoretycznych i trendów metodologicznych w psychologii i naukach pokrewnych.

Poza referatami wygłaszanymi przez studentów organizujemy również warsztaty prowadzone przez ekspertów, które umożliwiają nabycie nowych umiejętności praktycznych.

Zatem KAMP, to dobra okazja, aby: zdobyć swoje pierwsze doświadczenie w wystąpieniach publicznych o charakterze naukowym, zdobyć punkty do stypendium, uzyskać nowe kompetencje, odpocząć trochę w otoczeniu gór, ale też przede wszystkim - aby poznać inne osoby o podobnych zainteresowaniach i stworzyć nowe relacje, które mogą później otwierać horyzonty badań naukowych.

W cenie wyjazdu dla uczestnika zawarte są: dojazd do miejsca Konferencji z Krakowa, nocleg, pełne wyżywienie, aktywny i bierny udział w konferencji. Ośrodek przez cały dzień zapewnia bezpłatny dostęp do kawy, herbaty, wody i soków. Na miejscu znajduje się również bilard, piłkarzyki oraz stół do ping-ponga.

Aby się zapisać i widzieć najświeższe informacje zapraszamy na wydarzenie na Facebooku (jest limit uczestników, więc zachęcamy, aby nie zwlekać długo z decyzją!) - link