Praktyczna Psychologia Sportu - konferencja

zaproszenie

Szanowni Państwo,

Zakład Psychologii Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz Instytut Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego zapraszają na Międzynarodową Konferencję Naukową z cyklu Praktyczna Psychologia Sportu pod hasłem: „Mistrzostwo w Sporcie i na Scenie”. Konferencja odbędzie się w dniach 19-20 maja 2023 roku w Krakowie. W tym wydarzeniu naukowym będą uczestniczyć jako prelegenci, zagraniczni i polscy badacze z zakresu psychologii sportu i wykonawstwa scenicznego.

Celem konferencji będzie zaprezentowanie badań oraz wymiana wiedzy naukowej i doświadczeń praktyków związanych  z  doskonałością  wykonania  sportowego  oraz  scenicznego.  Ponadto  zarówno  w wystąpienia naukowych, jak również dyskusjach panelowych i warsztatowych będą podejmowane próby wykazania podobieństw aspektów psychologicznych związanych z wykonaniem sportowym i scenicznym.

Udział w Konferencji potwierdzili już znani sportowcy (włącznie z medalistami olimpijskimi), trenerzy, a także aktorzy, muzycy (w tym uczestniczka Konkursu Chopinowskiego) oraz śpiewacy operowi.

Rejestracja:

Rejestracji na konferencję będzie można niebawem dokonać za pomocą formularza zgłoszenia:

Terminy i opłaty:

Zgłoszenia udziału czynnego (w formie referatu lub plakatu) prosimy przesyłać do 20 marca 2023 r. Informacja o decyzji dotyczącej przyjęcia abstraktu zostanie przekazana Państwu do 17 kwietnia 2023r. Termin przesyłania zgłoszeń uczestnictwa biernego upływa w dniu 20 kwietnia 2023 r.

Koszt konferencji:

Wpłata w I terminie do 20 marca 2023 r. – 590 zł

Wpłata studenci, doktoranci w I terminie do 20 marca 2023 r. – 340 zł

Ostateczny termin wnoszenia opłaty konferencyjnej mija 20 kwietnia 2023 r.

Opłatę konferencyjną prosimy przesyłać na konto Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie:

Bank PEKAO S. A., nr konta: 04 1240 4722 1111 0000 4852 5020, ul. Pijarska 1 w Krakowie

W tytule wpłaty prosimy podać: imię i nazwisko uczestnika – Psychologia sportu.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: praktycznapsychologiasportu@awf.krakow.pl

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji.

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego

prof. dr hab. Jan Blecharz