Przejdź do głównej treści

Letnia sesja egzaminacyjna 2021/2022 - kilka uwag

Zasady techniczne przy wypełnianiu kart egzaminacyjnych:

Szanowni Państwo, Drogie Studetki Drodzy Studenci w związku ze zbliżaniem się terminu letniej sesji egzaminacyjnej 2021/2022 tutaj znajdziecie aktualną wersję harmonogramu egzaminów.

Przypominamo Wam o zasadach technicznych:

a) bardzo proszę abyście wszyscy Państwo na egzaminach dysponowali ołówkiem i gumką do ścierania. Jest to szczególnie ważne przy wypełnianiu kart egzaminacyjnych, gdyż system nie czyta odpowiedzi zakreślonych długopisem,

b) przy wypełnianiu karty, zanim oddacie ją osobie egzaminującej, sprawdźcie dokładnie czy zaznaczyliście wszystkie odpowiedzi, ponieważ nie zaznaczona odpowiedź na karcie w pytaniu, to 0 pkt., a jeśli coś poprawiacie wyraźnie podkreślajcie co jest właściwą odpowiedzią,

c) wpisujcie zarówno imię i nazwisko oraz pesel w miejscu do tego przeznaczonym, zarówno zakreślając odpowiednie liczby, jak i wpisując w kratkach u góry (pesel). Znacznie sprawniej przebiega wtedy skanowanie i jest mniejszy problem z identyfikacją danej osoby, co sprawia że szybciej będziecie mieć wyniki.

Na koniec życzę Wam wszystkim, powodzenia i połamania ołówków (po egzaminie) z zadowolenia, że dobrze poszło, oraz owocnej nauki, a już po bardzo dobrze zdanych egzamianch i pozytywnych obronach prac mgr (V rok) udanych wakacji, oraz żebyśmy się Wszyscy, spotkali na inaugracji nowego roku akademickiego 2022/2023 w październiu. Ps. Nie, nie życzę spotkania we wrześniu z wiadomych powodów:), chyba że okaże się ono koniecznością:) 

Ps. Bardzo proszę Was też o śledzenie w dalszym ciągu ogłoszeń, czy nie wystąpiły jakieś zmiany (nie powinny :), ale mogą się zadarzyć w ostatniej chwili).

 

Z pozdrowieniami

Łukasz Żuraw