Przejdź do głównej treści

Wstępny harmonogram zimowej sesji egzaminacyjnej 2021/2022

Ustalono wstępne terminy egzaminów z kursów obligatoryjnych.

Szanowni Państwo, Drogie Studentki, Drodzy Studenci pod tymi linkiem znajdziecie wstępny harmonogram egzaminów z kursów obligatoryjnych, w sesji zimowej i poprawkowej, w roku akademickim 2021/2022. Terminy egzaminów z kursów fakultatywnych dla starszych lat będą podawane na bieżąco, po ich ustaleniu z prowadzącymi dane zajęcia. Proszę zatem sledzić zarówno harmonogram, jak i stronę Instytutu.

Egzaminy zgodnie z prośbą Pani Dyrektor Instytutu ds. studenckich, planujemy przeprowadzić w formie stacjonarnej. Jednak proszę abyście mieli na uwadze, że to będzie zależeć od aktualnej sytuacji epidemiologicznej oraz zarządzeń, zarówno władz państwowych, jak i władz naszej Uczelni. Proszę Was też również o śledzenie informacji, zarówno dotyczących harmonogramu, jak i komunikatów, które będą pojawiać się na stronie Instytutu.

Miejsce egzaminów to: Audytorium Maximum UJ - Aula Duża B, przy ul. Krupniczej 33, oraz budynek Wydziału Prawa i Administracji UJ - Aula A + B, przy ul. Krupniczej 33a (zaraz za budynkiem Audytorium Maximum UJ).

 

Miłego dnia oraz weekendu - Łukasz Żuraw