Katalog kursów i rejestracja na kursy w roku akademickim 2021/2022 - ważne informacje

Ustalono zasady i terminy rejestracji na kursy w roku akademickim 2021/2022.

Szanowni Państwo, Drogie Studentki, Drodzy Studenci, pod tym linkiem oraz w zakładce na górze strony studia, studia magisterskie, katalog, znajdziecie aktualny katalog kursów na rok akademicki 2021/2022. W zakładce studia, studia magisterskie, rejestracja na kursy w roku akademickim 2021/2022, po kliknięciu w zakładkę, oraz pod tym linkiem znajduje się Procedura zapisów na kursy z poziomu B oraz seminaria magisterskie na rok akademicki 2021/22. Po kliknięciu "w więcej" znajduje się miejsce gdzie będą umieszczane ogłoszenia na temat rejestracji na kursy.

Natomiast pod tym linkiem oraz w zakładce na górze strony studia, studia magisterskie, harmonogramy, znajdziecie (I, II i III rok) wstępne grafiki zajęć obejmujące kursy obligatoryjne.

Uwaga do wszystkich Państwa, bardzo proszę o śledzenie ogłoszeń w zakładce rejestracja na kursy w roku akademickim 2021/2022, oraz zwłaszcza terminów odbywania kursów w USOS-ie, ponieważ moga nastąpić jeszcze zmiany względem kursów ujętych w katalogu.

Miłego popołudnia - Łukasz Żuraw