Wstępny harmonogram letniej sesji egzaminacyjnej 2020/2021

Ustalono terminy egzaminów z kursów obligatoryjnych i niektórych fakultatywnych, odbywających się w czasie letniej sesji egzaminacyjnej 2020/2021.

Szanowni Państwo, Drogie Studentki, Drodzy Studenci, pod tymi linkami znajdziecie:

a) letnia sesja egzaminacyjna 2020/2021- link

b) letnia poprawkowa sesja egzaminacyjna 2020/2021 - link

terminy egzaminów z kursów obligatoryjnych dla I, II i III roku i niektórych kursów fakultatywnych dla starszych lat.

Jeszcze jedna rzecz gdybyście mieli jakieś uwagi odnośne terminów egzaminów proszę piszcie na mojego e-maila.

Bardzo Was też wszystkich proszę o śledzenie tego harmonogramu i jego ewentualnych zmian (chodzi głównie o terminy egzaminów z kursów fakultatywnych dla starszych lat).

Harmonogramy możecie znaleźć również wchodząc na stronę główną Instytutu, klikając na górze zakładkę studia, potem studia magisterskie i wybierając harmonogram sesji egzaminacyjnej

Trzymajcie się zdrowo, miłego dnia:)

Łukasz Żuraw