Przejdź do głównej treści

Wstępny harmonogram zimowej sesji egzaminacyjnej 2020/2021 + życzenia

Ustalono terminy egzaminów z kursów obligatoryjnych i niektórych fakultatywnych, odbywających się w czasie zimowej sesji egzaminacyjnej 2020/2021.

Szanowni Państwo, Drogie Studentki, Drodzy Studenci, pod tymi linkami znajdziecie:

a) zimowa sesja egzaminacyjna 2020/2021- link 

b) zimowa poprawkowa sesja egzaminacyjna 2020/2021 - link 

terminy egzaminów z kursów obligatoryjnych dla I, II i III roku i niektórych kursów fakultatywnych dla starszych lat. Mała uwaga trwają jeszcze konsultacje w sprawie egzaminu dla II roku z kursu obligatoryjnego: Psychologia społeczna I, terminy tego egzaminu najprawdopodniej poznacie Państwo po świętach, dam Wam znać w oddzielnej informacji.

Jeszcze jedna rzecz gdybyście mieli jakieś uwagi odnośne terminów egzaminów proszę piszcie na mojego e-maila.

Bardzo Was też wszystkich proszę o śledzenie tego harmonogramu i jego ewentualnych zmian (chodzi głównie o terminy egzaminów z kursów fakultatywnych dla starszych lat).

Harmonogramy możecie znaleźć również wchodząc na stronę główną Instytutu, klikając na górze zakładkę studia, potem studia magisterskie i wybierając harmonogram sesji egzaminacyjnej

 

Kochani, a przechodząc do spraw bardziej swiątecznych, pragnę Wam złożyć życzenia przede wszystkim dużo zdrowia, abyście nie dawali się chorobom i mogli w pełni sił przystąpić do wszystkich egzaminów i zdać je na same piątki, jak również tego aby te Święta Bożego Narodzenia, upłynęły Wam wszystkim w miłej, rodzinnej atmosferze i żebyśmy mogli się spotkać  uż niedługo fizycznie w Instytucie:) 

 

Wszystkiego NAJ NAJ NAJlepszego:)

Trzymajcie się:)

 

Łukasz Żuraw