Dostęp do Ibuk Libra dla studentów - lektury online

Drogie Studentki, Drodzy Studenci,

pod tym linkiem znajdziecie szczegółowe informacje, oraz instrukcję na temat dostępu do lektur online za pomocą platformy Ibuk Libra

Miłego dnia:)

Z up. Łukasz Żuraw

PlatformaIBUKLIBRApozwalanietylkoczytaćksiążki,aleumożliwiatakżezaawansowanąpracęze-książką(zaznacztekst,wprowadźzakładki,notatki;stwórzwirtualnapółkęzksiążkami,generujbibliografię,korzystajzesłownikaiencyklopedii),dodatkowopublikacjewibukumożnaczytaćzapomocąkomputera,tabletuismartfonu.