Ważna informacja dla wszystkich Studentek i Studentów odbywających zajęcia stacjonarne

Szanowni Państwo, Drogie Studentki, Drodzy Studenci,

ze względu na wyjątkowe okoliczności oraz obowiązujący w naszym kraju stan epidemii Covid-19, jak również wynikające z niego wymogi Głównego Inspektora Sanitarnego, bardzo prosimy wszystkich uczestników zajęć prowadzonych stacjonarnie aby:

- przychodzili na zajęcia odpowiednio wcześniej (z co najmniej kilkunastominutowym wyprzedzeniem),

- nie grupowali się przed budynkiem i salami zachowując dystans wobec innych osób, wynoszący co najmniej 1,5 m lub 2 m (w zależności od aktualnych wytycznych GIS),

Uprzejmie informujemy, ze wejście do budynku dla studentów odbywających zajęcia będzie możliwe od godziny 7.30 z wypełnionym oświadczeniem (druk do pobrania) tutaj

Przed wejściem do budynku należy nałożyć swoją maseczkę, aby zakryć usta i nos, a następnie  będą mieli Państwo dokonywany pomiar temperatury. W przypadku wyniku powyżej 38 stopni osoba nie zostanie wpuszczona do budynku.

Po wejściu do budynku należy:

- zdezynfekować ręce (płyn znajduje się na stoliku, obok portierni przy wejściu do budynku oraz przed wejściem do każdej z sal),

- pozostawić wierzchnie okrycie w szatni (czyli wszystkie kurtki, parasole itp.),

- posługiwać się wyłącznie własnymi rzeczami, w tym celu należy pamiętać o zabraniu przyborów do pisania, kartek etc.

Na zajęcia wpuszczane będą osoby, które pojawią się w sali do wyznaczonej godziny rozpoczęcia zajęć po spełnieniu wszystkich wymogów.

Osoby, które wykonywały test RT-PCR w kierunku wykrycia Covid 19 i uzyskały wynik pozytywny powinny o tym powiadomić IPs przesyłając wiadomość do p. Małgorzaty Manwelian (m.manwelian@uj.edu.pl).

Dziękujemy za pomoc i przestrzeganie ww. zasad!

Dyrekcja Instytutu Psychologii UJ