Konkurs na stypendystę OPUS

Instytut Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, ogłasza konkurs na stanowisko Stypendysty na Wydziale Filozoficznym UJ.

W związku z pracami prowadzonymi w projekcie badawczym OPUS 16 pt. „Słuchowe odpowiedzi EEG stanu ustalonego z zakresu oscylacji gamma: wpływ fizjologicznych i patologicznych zmian w budowie mózgu”, zapraszamy do aplikowania  o stypendium naukowe-  stypendysta magister (2 etaty).

Do konkursu mogą  przystąpić osoby, które spełniają następujące kryteria:

1.Status studenta studiów II stopnia w momencie rozpoczęcia pracy w projekcie (1.10.2020),

2. Umiejętność przygotowywania tekstów naukowych po angielsku,
3. Umiejętność prezentowania wyników naukowych na międzynarodowych konferencjach w zakresie psychofizjologii lub neurobiologii,
4. Podstawowe umiejętności programistyczne,
5. Podstawowe umiejętności w zakresie analizy danych EEG,
6. Podstawowe umiejętności w zakresie analiz statystycznych.

Opis zadań:

1. Pomoc przy prowadzeniu pomiarów EEG,
2. Przygotowanie i preprocessing danych,
3. Przygotowanie manuskryptów.

Warunki zatrudnienia:

Stypendium będzie wypłacane w wysokości 1250 zł miesięcznie przez okres 12 miesięcy.
Rozpoczęcie pracy w projekcie: 01.10.2020.

Okres pobierania stypendium może być przedłużony maksymalnie o 12 miesięcy za porozumieniem stron.

Dodatkowe informacje:

Zasady przyznawania stypendiów w ramach projektów finansowanych przez NCN określa regulamin – załącznik do uchwały Rady NCN 96/2016 z dnia 27 października 2016.

Wyboru stypendysty dokona komisja.

Decyzja zostanie podjęta na podstawie oceny osiągnięć i aktywności naukowej kandydata i ich zgodności z profilem projektu.

Z wybranymi kandydatami może zostać przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna.

Wymagane dokumenty (format PDF):

1. CV wraz z listą najważniejszych osiągnięć naukowych,
2. Wykaz publikacji, prezentacji konferencyjnych, zgłoszeń patentowych,
3. Opis dotychczasowych prac badawczych,
4. Opinia opiekuna naukowego.
5. Oświadczenie RODO o poniższej treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

Szczegółowych informacji udziela:

dr hab. Marek Binder, prof. UJ
e-mail: marek.binder@uj.edu.pl

Data rozstrzygnięcia konkursu: nie później niż 10.09.2020 na podstawie otrzymanych zgłoszeń Kandydatów.
Stosowne informacje zostaną podane do wiadomości kandydatów.

Termin rozpoczęcia konkursu: 19.08.2020.

Termin składania zgłoszeń upływa z dniem: 01.09.2020.

Termin rozstrzygnięcia konkursu nastąpi do dnia 10.09.2020.

Rekrutacja prowadzona będzie zgodnie z regulacjami programu NCN, ze szczególnym uwzględnieniem Regulaminu przyznawania stypendiów naukowych dla młodych naukowców w projektach badawczych

Link do ogłoszenia na stronie NCN-u: https://ncn.gov.pl/baza-ofert/?akcja=wyswietl&id=183733

Pełna treść ogłoszenia o konkursie znajduje się w pliku poniżej.

Kierownik projektu

dr hab. Marek Binder, prof. UJ