Sesja egzaminacyjna - możliwość zdawania egzaminów w Instytucie

Szanowni Państwo, Drogie Studentki, Drodzy Studenci,

Przypminam Wam o informacji Z-cy Dyrektorta Instytutu Psychologii UJ ds. dydaktycznych Pana prof. Eligiusza Wronki o możliwości zdawania egzaminów w Instytucie, po uprzednim zgłoszeniu mi tego faktu na e-maila przed terminem danego egzaminu, z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego (m.in. posiadaniem maseczek, rękawiczek).  Komunikat znajduje się poniżej:

Miłego weekendu - Łukasz Żuraw

Szanowni Państwo,

W związku ze zbliżającą się sesją egzaminacyjną chciałbym Państwa poinformować, że Dyrektor Wierzchoń podjął decyzję o udostępnieniu Państwu możliwości wykorzystania sal Instytutu Psychologii UJ na potrzeby egzaminów zdalnych. Każda z osób, która chciałaby skorzystać z takiej możliwości powinna zgłosić taki zamiar do Pana Łukasz Żurawia (lukasz.zuraw@uj.edu.pl) wskazując o jaki egzamin chodzi.

Proszę także pamiętać, że korzystanie z sal IPs UJ zakłada przestrzeganie zasad bezpieczeństwa – korzystanie ze środków ochrony osobistej w postaci maseczek oraz rękawiczek.

Przypominam także, że Uczelnia nie ma innych możliwości zapewnienia Państwu dostępu do sieci internetowej, który gwarantowałby niezakłócony przebieg egzaminu zdalnego. Prosimy więc gorąco o bardzo poważne podejście do sprawy i podjęcie wszelkich kroków by zapewnić sobie komfort zdawania egzaminu z wykorzystaniem jak najbardziej niezawodnych łącz internetowych.

pozdrawiam serdecznie

dr hab. Eligiusz Wronka, prof. UJ