Nagroda im. Henryka Jordana - ogłoszenie

Szanowni Państwo,

w imieniu Prorektora UJ ds. dydaktyki, prof. dra hab. Armena Edigariana uprzejmie przypominam, że zgodnie z Uchwałą nr 90/V/2013 Senatu UJ z dnia 29 maja 2013 r. (w załączeniku poniżej) na Państwa wniosek może zostać przyznana nagroda im. Henryka Jordana. Nagrodę może otrzymać student lub doktorant Uniwersytetu Jagiellońskiego, który w danym roku akademickim osiągnął wybitne sukcesy sportowe i wykazuje nienaganną postawę etyczno-moralną.

Wniosek powinien zawierać pismo rekomendacyjne oraz wykaz potwierdzonych osiągnięć sportowych studenta lub doktoranta w bieżącym roku akademickim z uwzględnieniem daty i miejsca uzyskania osiągnięcia sportowego.

Wnioski można przesyłać do Biura Doskonalenia Kompetencji drogą mailową na adres agnieszka.1.radwan@uj.edu.pl w terminie do 30 lipca 2020 r.

Agnieszka Radwan

Biuro Doskonalenia Kompetencji