Informacja sekretariatów dydaktycznych

Informacja sekretariatów dydaktycznych.

Szanowni Państwo Studenci i Absolwenci,

w związku z zawieszeniem wszystkich zajęć  kontaktowych na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz w związku z zapobieganiem rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 wśród społeczności akademickiej, uprzejmie prosimy wszystkich studentów i absolwentów, aby w celu zapewnienia prawidłowej komunikacji z sekretariatami nadal korzystać z korespondencji mailowej i kontaktów telefonicznych. W wyjątkowych sytuacjach prosimy o wrzucanie papierowych podań w kopercie z oznaczeniem „DANE OSOBOWE” do skrzynek kontaktowych na parterze budynku Instytutu.

Ten tryb pracy będzie obowiązywał do 15 kwietnia 2020 roku lub nowych decyzji władz rektorskich i dziekańskich.

Jednocześnie informujemy, że zajęcia dydaktyczne w trybie zdalnym będą obowiązywały do czasu decyzji Rektora UJ o uchyleniu zarządzenia.

Sekretariaty dydaktyczne Instytutu Psychologii UJ