Uwaga studenci III i IV roku - praca

Szanowni Państwo, ze względu na realizację projektu naukowego pt: „Tworzenie awatarów w grach komputerowych przez adolescentów a ich tożsamość i samoocena” poszukuję badaczy do (odpłatnego) prowadzenia badań naukowych. Badania będą realizowane na terenie szkół średnich w okresie marzec- czerwiec 2020 (marzec to czas rekrutacji).

Szukam osób, które:

-są zainteresowane tematyką gier komputerowych, awatarów, wirtualnych Ja  i/lub tematem okresu adolescencji, tożsamości, samooceny

-posiadają wysoką kulturę osobistą

-posiadają wysokie kompetencje w zakresie komunikacji

-przestrzegają zasad etyki prowadzenia badań naukowych

-posiadają doświadczenie w prowadzeniu badań naukowych (opcjonalnie)

Zadania:

-kontakt z wybranymi szkołami średnimi: rozmowa z Dyrekcją

-pozyskiwanie zgód na badanie od rodziców i uczniów

-przeprowadzanie badań właściwych (gra komputerowa oraz kilka kwestionariuszy)

W przypadku osób szczególnie zainteresowanych tematem możliwy jest również współudział w tworzeniu publikacji naukowych.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie kilku informacji o sobie, swoim doświadczeniu i zainteresowaniach naukowych (nie CV) na adres: monika.paleczna@doctoral.uj.edu.pl do 16.02.2020. Wybrane osoby zostaną zaproszone na rozmowę.

mgr Monika Paleczna