Stypendium naukowe dla młodych naukowców

Ustalono kryteria przyznawania stypendiów dla młodych naukowców.

Wymagania:
• Status studenta IV lub V roku studiów jednolitych magisterskich lub studiów II stopnia,
• Doświadczenie w planowaniu oraz przeprowadzania badań z wykorzystaniem technik neuroobrazowania, okulograficznych i behawioralnych, a także pracy w zespole badawczym,
• Umiejętność obsługi programów graficznych (Photoshop, Gimp),
• Umiejętności programistyczne (preferencyjnie Matlab),
• Doświadczenie w tworzeniu procedur eksperymentalnych (preferencyjnie
w PsychoPy),
• Umiejętność analizy danych z wykorzystaniem pakietów statystycznych (SPSS, Statistica),
• Doświadczenie w zakresie analizy danych behawioralnych oraz neuroobrazowania (SPM, AFNI),
• Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
• Umiejętność zarządzania i archiwizacji danych,
• Dorobek naukowy z zakresu neuronauki w postaci wystąpień konferencyjnych, a także zaangażowanie w działalność naukową,
• Znajomość zagadnień i metod badawczych z zakresu neuronauki.

Opis zadań:

• Udział w spotkaniach zespołu grantowego,
• Realizacja zadań projektowych zgodnie z wnioskiem grantowych, w szczególności badań okulograficznych, i obrazowych
• Archiwizacja i wstępna obróbka danych okulograficznych i psychofizjologicznych,
• Analiza statystyczna,
• Udział w przygotowaniu artykułów naukowych i innych publikacji prezentujących wyniki badań,
• Prezentowanie wyników badań prowadzonych w ramach projektu na konferencjach naukowych.

Typ konkursu NCN: OPUS – HS
Termin składania ofert: 14 lutego 2020, 15:30
Forma składania ofert: email

Warunki zatrudnienia:
Stypendium w wysokości 1500 zł miesięcznie. Stypendium będzie przyznawane na podstawie umowy o stypendium przez rok. Bezpośrednim przełożonym będzie kierownik projektu, dr hab. Michał Kuniecki.

Dodatkowe informacje:

Kandydaci przystępujący do konkursu winni przesłać drogą elektroniczną na adres email michal.kuniecki@uj.edu.pl zeskanowane dokumenty:
- podanie
- list motywacyjny
- życiorys uwzględniający informacje o odbytych stażach zagranicznych, nagrodach i wyróżnieniach, odbytych warsztatach lub szkoleniach, udziału w projektach badawczych, w tym projektach międzynarodowych.
- zaświadczenie o statusie studenta
- wykaz publikacji i prezentacji konferencyjnych (w standardzie APA)

Rekrutacja prowadzona będzie zgodnie z regulacjami programu NCN ze szczególnym uwzględnieniem Regulaminu przyznawania stypendiów naukowych dla młodych naukowców w projektach badawczych.

Na podaniu należy dopisać: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Uniwersytet Jagielloński w Krakowie w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko".

Ewentualne pytania w sprawie konkursu proszę kierować do kierownika projektu prof. dra hab. Michała Kunieckiego, na adres: michal.kuniecki@uj.edu.pl